Koszty wysyłki

1. Metody wysyłki

Po otrzymaniu płatności, będziemy przyjęte na całym świecie z DHL w ciągu 1-2 dni roboczych dla dostawy Państwa towarów, towarowego oczekuje twój wysyłka adres w ciągu 7-10 dni roboczych przyjeżdżać lewo. Podane ceny nie zawierają kosztów wysyłki i opakowania. Są one obliczane automatycznie w procesie zamówienia.

2. W zamówienia Anulowanie

Jeśli chcesz anulować zamówienie, należy niezwłocznie skontaktować się z nami poprzez e-mail. Większość zamówienia są wysyłane w ciągu 2 dni od daty zamówienia i wysyłki zamówienia nie można anulować. Wnioski o anulowanie po zamówienie zostało wysłane są traktowane zgodnie z naszą polityką powrotnej.

3. Zasady dotyczące zwrotów

Zwraca lub wymiana są dozwolone, pod warunkiem, że klient zakupiony produkt na stronie internetowej i jest w terminie 30 dni od daty otrzymania. Pozwalamy pełny zwrot przedmiotów, które mają problemy spowodowane przez nas tylko, jeśli pakiet nie zawiera wszystkie akcesoria i części została wydana, koszt akcesoriów i części od ceny całkowitej Produkt będzie potrącana i nie może usprawiedliwiać częściowe powrócić, jeśli z jakiegoś powodu musisz zmienić rozmiar, kolor lub powrót jest w wyniku "różnicy", koszt dostarczenia pełnej ceny produktu zostanie odliczony. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami.